Vyrų reikalai

forum.description.vyru_reikalai

Kas padarytu oral? Galeciau padaryti anal. Skubiai

paskelbė  spal. 08, 2020 19:12

Daug vyrų siūlo analinę sueiti, bet man kažkaip gėjiška

yra bisex vyruku?

paskelbė  rugp. 27, 2020 13:42

Gal koks nestambus vyrukas noretu patvarkyti jauna vaikina? :) Darau taip pat gilu oral iki galo. Svaru ir diskretiska.

paskelbė  rugp. 24, 2020 11:38

Labas, man 30 esu laisvas vyrukas ieskau moters kunilingui arba poreles taip pat kunilingui facesittingui. Parasyk zinute ir sutarsim. Gali but vyresne gali jaunesne.

paskelbė  rugp. 21, 2020 12:13

Gal kas zinot kaip padidinti kota?

paskelbė  rugp. 15, 2020 11:28

Kas padukti klaipeda?

paskelbė  bal. 24, 2020 20:53

Ieškoma moteris, mergina, kuri norėtų susipažinti ir gerai praleisti laiką kartu. Amžius ne kliūtis, idealiausia aplink suvalkiją.

paskelbė  kov. 22, 2020 07:29

Sveiki,yra nemažai gamintojų kvepalų ir man įdomu kurie yra geriausios kokybės ir atitinkantis kaina.

paskelbė  vas. 14, 2020 22:16

Ryt varau i Klaipeda is Vilniaus ir atgal Gal atsirastu kompanija siam pasivazinejimui? Viskas iskaiciuota.

paskelbė  vas. 08, 2020 23:48

Kur Kaune galėčiau nueiti, pažiūrėti ar sudalyvauti, norėčiau daugiau info

paskelbė  vas. 01, 2020 17:16

Atejo penktadienis! 😈😈😉 Vyrai laikas pasilinksmint! Lauksiu mielai jusu zinuciu ar skambuciu arba pati atvarisiu i svecius!!!!;**😉😉👉👌

paskelbė  saus. 24, 2020 20:30

Kaip jus mergimos galvojete issiskyriau su drauge ko griebtis?rast kita rast sexo uzsidaryt ir sedet ar ka?

paskelbė  saus. 23, 2020 05:57

Dark or white petite girl interested to hook up at MZK?

paskelbė  saus. 03, 2020 11:19

PERSKAICIAU CIA TOKIA FRAZE,KAD TIPO CIA VIENI SENIAI...SENIS SENIUI NELYGUS,O ISTIKRUJU YRA “SENIU”KUR DAR TAM JAUNIMUI TOLI GRAZU BETKURIOJ SRITY-LYGIOJ VIETOJ...😂😂😂EVALDAS (KAUNAS YRA KAUNAS NE METUOSE ESME...)😂😂😂

paskelbė  lapkr. 22, 2019 15:56

Prašau nebijokite įsivelti į šią įdomią ir intelektualią diskusiją.

Vaikinai, rašykit merginoms ar nenori pasimylėt už eurus. Jei atsisakys, liudnai atsakykit kad esat nevalgę ir jums truksta pinigų.

paskelbė  rugp. 01, 2019 01:38

Tai paprasta-vyras nori patirti orgazmą ir taip išsivaduoti iš susikaupusios įtampos. Po sekso vyras sveria mažiau (pasak kai kurių, dėl to, kad jo smegenys ištuštėja), nes praranda dalį kūno ir jam reikia poilsio atgaivai. Todėl po sekso vyras dažnai užmiega. Moteris dažnai gali dėlto supykti ir pamanyti, kad jis savanaudis ir jam visiškai nerūpi jos poreikiai. Vyrai seksu pasinaudoja ir tam,kad fiziškai išreikštų tai, ko nepajėgia parodyti jausmais. Jei vyrą užklumpa problema, tarkim, kaip surasti darbą, kaip išmokėti kreditą ar išspręsti ginčą, jis linkęs pasinaudoti seksu, kad išsivaduotų iš jausmų įtampos. Moteris paprastai to nesupranta, įsižeidžia, kad ja "pasinaudoja", ir nesuvokia, jog vyrą užgriuvo problema, su kuria jis negali susidoroti. Kone visas vyro problemas gali išspręsti seksas. Tyrimai rodo, kad vyras, slopinantis savo aistrą, prastai girdi, galvoja, vairuoja. Jei moteris nori, kad vyras sugalvotų protingą sprendimą, geriau tegu su juo apie tai kalba po sekso, kai praskaidrėja jo smegenys.

paskelbė  birž. 27, 2019 22:00

Sveiki ir sveikosios. Esu tradicinės orientacijos sąmoningas vaikinas, kuriam seksas ne šiaip pasidulkinimas. Nesakau kad tik po vestuvių, viskas tvarkoje ir be įsipareigojimų tai daryti, nes įsipareigojimams sukurti reikalingas laikas žmogaus pažinimui, o ne pirmomis pažinties dienomis - kas greit prasideda, greit ir baigiasi, nes (negražiai išsireikšiu) - abiejų žmonių kaukės nuslenka ir charakterio šūdas plūsta į paviršių. Vienkartiniai nuotykiai neturėtų būti dažnas dalykas mūsų gyvenimuose, bet šiais laikais kiek matau tuo užsiima gana dažnas.

Galime pakalbėti įvairiomis įntymiomis temomis bei sužinoti kai ką daugiau, ką galima būtų pritaikyti kartu ar atskirai. Kadangi nežiuriu vien savo poreikių, paklausk manes ir įsitikink kad pasikaustes, kad žinių tobulinimui daug laiko skyręs, kad galbūt sužinosi pati ką naujo, vėliau bandyk įtikinti susitikimui (kažkada savo laiku padariau kelis didelius zapadlo, kai kelios merginos suprato kas aš, bet progos pasinaudoti manimi nepasitaikė :D) Šiaip svarbu žmogus kad būtų geras savyje ir šviesių intensijų, nes mylintis saveikauja netik fiziniai kūnai, bet ir 7 astraliniai tokie kaio eterinis, emocinis, tad teigiamos ir neigiamos energijos persiduoda vienas kitam. Kam reikės imesiu video kur apie tai pasakoja

paskelbė  geg. 19, 2019 00:55