DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Registracija. Pamiršau slaptažodį. Ką daryti?

Jei pamiršai slaptažodį, prašome spausti „Pamiršai slaptažodį?“. Būsi paprašytas įvesti savo el. pašto adresą ir netrukus po to el. paštu gausi slaptažodžio atkūrimo instrukciją.

Mano profilis. Kaip galiu pakeisti savo profilio informaciją?

Proflio informaciją gali rasti ir pakeisti paspausdamas ant savo profilio avataro ir redaguodamas pasirinktą informaciją. Kai kuri informacija – lytis ir gimimo data – negali būti keičiama.

Mano profilis. Kaip galiu ištrinti savo profilį?

Savo profilį gali ištrinti eidamas į Mano paskyra -> Nustatymai -> Profilio statusas. Redaguojant profilio statusą gali arba užšaldyti paskyrą, arba ją ištrinti. Užšaldžius tavo profilį visi tavo duomenys bus nematomi, o tai galima atstatyti bet kuriuo metu. Iki to laiko visa informacija bus laikoma slaptai. Tačiau jei nori ištrinti savo profilį visam laikui, pasirink „Ištrinti profilį“. Po patvirtinimo per 7 dienas dar gali apsigalvoti. Po to laiko, tavo paskyra bus ištrinta be galimybės ją atkurti.

Nuotraukos. Kaip galiu dėti nuotraukas?

Savo nuotraukas gali pridėti paspausdamas ant „Mano paskyra“ -> „Mano nuotraukos“ -> ir tada „Įkelti nuotraukas“. Tavo nuotraukos svetainėje pasirodys po administratoriaus patvirtinimo. Visos įkeltos nuotraukos privalo atitikti mūsų svetainės nuotraukų taisykles.

Nuotraukos. Kodėl mano nuotraukos nepatvirtinamos??

Mūsų administratorius patvirtinta tas nuotraukas, kurios yra geros kokybės ir kuriose matosi tavo veidas ar kita aiškiai atpažįstama kūno dalis. Taip pat draudžiama kaip pagrindinę nuotrauką užsidėti seksualiai atvirą paveikslėlį, kelti nuotraukas, kurios yra saugomos autorinių teisių, kuriose yra reklama ar nuorodos į kitas svetaines, kuriose matosi kiti žmonės (nebent tai poros profilis), kurios yra įžeidžiančios ar agresyvios, kelti kelias identiškas nuotraukas ar kitų narių nuotraukas.

Mokėjimai. Kokie mokėjimo būdai yra galimi?

Visi mokėjimo būdai yra išvardinti „Mano narystės“ puslapyje. Gali mokėti kreditine kortele, bankiniu pavedimu ar mobiliuoju telefonu. Visi mokėjimo būdai yra anonimiški, o mes rekomenduojame mokėti kreditine kortele, nes tai pigiausias būdas sumokėti už mūsų paslaugas. Mokėjimo būdai gali skirtis priklausomai nuo tavo gyvenamosios vietos.

Mokėjimai. Nusipirkau VIP paketą. Kodėl negaliu rašyti žinučių?

VIP paketas yra paslauga, kuri nariui suteikia papildomas išskirtines VIP funkcijas. Žinutes galėsi rašyti įsigyjęs Premium narystę.

Mokėjimai. Kaip sustabdyti kreditinės kortelės prenumeratos paslaugą?

Tavo patogumui, kai narystė pasibaigs, ji bus atnaujinama automatiškai. Prenumeratą gali atšaukti bet kuriuo metu, parašęs mums el. paštu [email protected] arba svetainėje per Pagalbą.

Paštas. Kodėl mano žinutė nebuvo išsiųsta?

Laisvai komunikuoti su visais nariais gali tik nariai, turintys aktyvią Premium narystę. VIP paketas nesuteikia galimybės siųsti žinutes. Beje, kai kurios žinutės gali būti blokuojamos automatiškai. Prašome patikrinti, ar neskelbi jokių reklamų ar nuorodų į kitas paslaugas

Registracija

Jau turiu paskyrą, bet nepavyksta prisijungti

Prie svetainės gali prisijungti su savo el. pašto adresu arba vartotojo vardu ir teisingu slaptažodžiu. Jei pamiršai slaptažodį, gali jį atkurti čia

Kai bandau prisijungti, gaunu žinutę, kad „Mano paskyra užblokuota“

Tavo paskyra buvo užblokuota dėl mūsų svetainės taisyklių pažeidimo (dažniausia blokuojamų anketų priežastis, tai mokamų seksualinių paslaugų tiekimas). Jei nežinai, kodėl tai įvyko arba manai, kad buvai užblokuotas per klaidą, prašome susisiekti su svetainės administratoriumi.

Mano profilis

Kaip paslėpti mano paskutinio veiksmo laiką?

Paskutinio veiksmo laiką savo profilyje gali paslėpti paspausdamas varnelę šalia „Paskutinio laiko veiksmas“. Ši funkcija galioja tik VIP nariams.

Kaip paslėpti mano atsakomumą?

Atsakomumą savo profilyje gali paslėpti paspausdamas varnelę šalia „Atsakomumas“. Ši funkcija galioja tik VIP nariams.

Pakeičiau savo profilio informaciją. Kodėl ji nepasikeitė?

Prašome kantrybės, šių pakeitimų rodymas gali užtrukti iki kelių minučių

Kodėl buvo pašalintas mano profilio aprašymas?

Tavo profilio aprašymas galėjo būti pakeistas arba pašalintas, jeigu jame buvo bet kokia kontaktinė informacija – pavyzdžiui, tavo telefono numeris, skype vardas, el. pašto adresas, arba aprašymas pažeidė kitas mūsų svetainės taisykles.

Kaip pakeisti vartotojo vardą?

Vartotojo vardą gali pakeisti Mano paskyra -> Nustatymai pasirinkdamas naują vartotojo vardą. Vartotojo vardo keitimas tau kainuos 250 kreditų.

Kaip pakeisti el. paštą?

El. pašto adresą gali pakeisti Mano paskyra -> Nustatymai. Nepamiršk patvirtinti naujojo el. pašto.

Kaip užšaldyti (deaktyvuoti) mano profilį?

Savo profilį gali užšaldyti (deaktyvuoti) Mano paskyra -> Nustatymai koreguodamas „Profilio statusą“. Kai užšaldysi savo profilį, kiti nariai matys tavo profilį kaip neaktyvų ir negalės su tavimi susisiekti. Vėl tapti aktyviu vartotoju galėsi bet kada.

Nuotraukos

Nenoriu kelti jokių nuotraukų. Ką daryti?

Visi žinome, kad profiliai su nuotraukomis sulaukia daugiau dėmesio ir yra žymiai populiaresni paieškoje. Nenustebinsime, bet rekomenduojame turėti bent vieną nuotrauką. Jei esi gana drovus, gali įkelti slapčiau atrodančią nuotrauką arba apskritai nustatyti ją slapta.

Kaip ištrinti komentarą po mano nuotrauka?

Eik į „Mano paskyra“ -> „Mano profilis“, paspausk ant nuotraukos, kurios komentarą nori ištrinti, tada pasirink „trikampio“ ikonėlę, kad pamatytum pasirinkimą „ištrinti“.

Kodėl mano nuotraukos buvo ištrintos?

Prašome susisiekti su svetainės administratoriumi, kad sužinotum tikslias priežastis.

Kaip pakeisti pagrindinę nuotrauką?

Eik į „Mano paskyra“->“Mano nuotraukos“, tada pasirink, kurią nuotrauką nori nustatyti pagrindine, paspausk mygtuką „Koreguoti“ -> „Nustatyti pagrindine“. Ir viskas!

Kas yra slapta nuotrauka?

Jeigu nori įkelti privačias, pikantiškai karštas savo nuotraukas, neprieinamas visiems nariams, turėtum jas pažymėti kaip slaptas. Slaptas nuotraukas gali peržiūrėti tik pasirinkti nariai, kai suteiki jiems leidimą.

Kaip kiti nariai gali matyti mano slaptas nuotraukas?

Narys, norintis pamatyti tavo slaptas nuotraukas, turėtų paprašyti (ir gauti) tavo leidimo. Kad paprašytų leidimo, narys turėtų paspausti ant tavo slaptų nuotraukų (pažymėtų spynele) ir nusiųsti tau užklausą. Taip pat narys gali pasiūlyti tau kreditų už nuotraukų parodymą (ši funkcija galioja tik vyrams ir poroms, prašantiems leidimo). Jeigu priimti kreditus, leidimo negalėsi ištrinti 24 valandas. Kitu atveju, suteiktas leidimas bet kada gali būti pašalintas.

Kaip gauti leidimą peržiūrėti slaptas nuotraukas?

Kad paprašytum leidimo, turėtum paspausti ant nario slaptų nuotraukų (pažymėtų spynele) ir nusiųsti jam/jai užklausą. Taip pat gali pasiūlyti kreditų už nuotraukų parodymą (ši funkcija galioja tik vyrams ir poroms, prašantiems leidimo). Jeigu tavo kreditų pasiūlymas buvo priimtas, galėsi peržiūrėti nuotraukas mažiausiai 24 valandas. Jei tavo pasiūlymas buvo atmestas, kreditai bus grąžinti.

Gavau leidimą peržiūrėti slaptas nuotraukas. Kodėl nebegaliu jų matyti?

Prašome patikrinti „Leidimai“ -> „Gautos“ skiltį, ar vis dar turi leidimą iš kito nario. Jei nematai gauto leidimo, reiškia jis buvo ištrintas ir gali prašyti leidimo dar kartą.

Mano nuotrauka nustatyta kaip slapta. Kodėl aš ją vis dar galiu matyti?

Tu (ir tik tu) gali matyti visas savo nuotraukas – tiek viešas, tiek slaptas. Kiti nariai turi gauti tavo leidimą peržiūrėti slaptas nuotraukas.

Kodėl negaliu įkelti nuotraukos rašant žinutę?

Kelti nuotraukas žinutėje gali turėdamas Premium narystę.

Kitas narys panaudojo mano nuotraukas. Ką daryti?

Prašome apie tai pranešti svetainės administratoriui. Narys bus pašalintas vos tik gausime įrodymą, kad įkeltos nuotraukos priklauso tau.

Mokėjimai

Kaip sužinoti, ar jau nuskaitė pinigus?

Savo mokėjimus gali pasitikrinti „Narystė“ -> „Mokėjimų istorija“ skiltyje. Jei paskutinis tavo mokėjimas yra ten rodomas, reiškia, kad pinigai nuskaičiuoti.

Ar saugote kokią nors asmeninę informaciją apie mano transakcijas?

Mūsų sistema nekaupia jokios asmeninės informacijos. Naudojama patikimus trečių šalių mokėjimo tiekėjus, kurie saugiai apdoroja tavo mokėjimus.

Kontaktai

Kaip galiu užblokuoti ar atblokuoti narį?

Narį gali užblokuoti nueidamas į jo profilį ir paspausdamas „Blokuoti arba pranešti“. Kai užblokuoji kitą narį, jis negali matyti tavo profilio informacijos ar tau rašyti. Narį bet kada gali atblokuoti.

Kaip nariai, esantys mano blokuojamų narių sąraše, gali matyti mano profilį?

Tavo profilio informacija yra paslėpta nuo užblokuotų narių, ir jie jokiu būdu negali su tavimi susisiekti.

Kas nutinka, kai užblokuoju asmenį?

Užblokuotas narys negali matyti tavo profilio ar bet kokiu būdu su tavimi susisiekti.

Kas yra mano mėgstamiausių narių sąrašas?

Kartais nori „pažymėti“ narį jam/jai to nesužinant. Tai gali padaryti pridėdamas jį/ją į savo „mėgstamiausių“ sąrašą.

Ar kiti nariai gauna pranešimą, kai aš juos pridedu į savo mėgstamiausių sąrašą?

Ne, tavo mėgstamiausių sąrašas yra slaptas – niekas negauna pranešimų ir tik tu gali matyti, kas yra tavo sąraše.

Kaip pridėti narį į mano mėgstamiausių sąrašą?

Kad pridėtum narį į mėgstamiausių sąrašą, jo profilyje turi paspausti „žvaigždės“ ikonėlę. Savo pasirinktus mėgstamiausius narius gali rasti Kontaktų skiltyje.

Kaip pridėti narį prie draugų sąrašo?

Kad nusiųstum nariui kvietimą draugauti, paspausk „Pridėti į draugus“. Netapsite draugais tol, kol jis/ji nepriims tavo kvietimo. Iki tol tu matysi, kad užklausa yra laukimo būsenoje.

Kaip pašalinti narį iš mano mėgstamiausių sąrašo?

Yra du būdai pašalinti narį iš tavo mėgstamiausių sąrašo: - eik į „Kontaktai“ -> „Mėgstamiausi“, pažymėk narį, kurį nori pašalinti, ir ištrink pasirinktus; - kitas būdas yra pašalinti „žvaigždės“ ikonėlę iš nario profilio

Kaip pašalinti narį iš mano draugų sąrašo?

Kad pašalintum narį iš draugų sąrašo, paprasčiausiai nueik į „Kontaktai“ -> „Draugai“, pasirink narius, kuriuos nori pašalinti, ir ištrink pasirinktus.

Pažinčių skelbimai

Koks skirtumas tarp Srauto ir Pažinčių skelbimų?

Srautas yra vieta, kurioje nariai gali skelbti informaciją visiems nariams apie viską, kas tik yra jų mintyse. Pažinčių skelbimai skirti dėti skelbimams, su realiais ketinimais surengti susitikimą.

Kas yra pažinčių skelbimai?

Pažinčių skelbimai yra speciali vieta svetainėje, kuroje nariai gali dėti savo skelbimus ieškodami tinkamo žmogaus tinkamame mieste dėl to pačio tikslo – realaus susitikimo. Nesidrovėk – įdėk skelbimą ir pamatyk, kas nutiks toliau. Nepamiršk, kad esi atsakingas už tai, kas bus toliau.

Kodėl mano pažinčių skelbimas buvo ištrintas?

Mes ištriname skelbimus, kurie pažeidžia mūsų svetainės taisykles. Prašome kitą kartą jų laikytis :)

Kokia pažinčių skelbimo trukmė?

Pažinčių skelbimas galioja 14 dienų nuo jo sukūrimo dienos. Tai reiškia, kad 14 dienų yra maksimalus periodas, pavyzdžiui, jei ieškai partnerio šiam savaitgaliui, tuomet skelbimas galios iki šio savaitgalio, o po to jis taps neaktualus.

Srautas

Kodėl dingsta mano srauto įrašai?

Srauto įrašai, pažeidžiantys mūsų svetainės taisykles, yra ištrinami administratoriaus.

Forumas

Kas yra forumo temos?

Forumo temos yra tarsi žymos tavo įrašams. Kiekvienam įrašui reikia turėti bent vieną temą, kad kiti nariai galėtų rasti tavo įrašą tinkamoje kategorijoje. Kiekvienam forumo įrašui gali pridėti iki 5 temų

Kita

Kaip galiu atsisakyti laiškų prenumeratos?

Jeigu nenori gauti jokių laiškų pranešimų nuo mūsų arba nori pakeisti jų dažnumą, gali tai padaryti „Mano paskyra“ -> „Nustatymai“ -> „El. pašto pranešimai“

Kaip galiu sužinoti, kada mano mėgstamas narys prisijungė?

Pranešimą apie tai, kada tavo mėgstamas narys prisijungia, gali gauti nuėjęs į jo/jos profilį ir paspausdamas „Daugiau“ -> „Gauti pranešimą, kai narys prisijungs“. Ši funkcija yra tik VIP paketą turintiems nariams.

Turiu pasiūlymų, kaip Eroklubą paversti geresne vieta. Ką daryti?

Puiku. Mes nuoširdžiai gerbiame visus pasiūlymus ir pastabas. Gali mums parašyti el. paštu [email protected]

Kaip galiu pranešti apie įtartiną narį?

Paprasčiausiai pranešk apie netinkamą ar priekabiaujantį narį svetainės administratoriui paspausdamas to nario profilyje„Daugiau“ -> „Blokuoti arba pranešti“. Nepamiršk nurodyti priežasties, dėl ko apie jį praneši.

Kaip sužinoti, kas aplankė mano profilį?

Gali rasti „Lankytojai“ skiltį kairėje meniu pusėje.

Koks skirtumas tarp „Nematomo naršymo“ ir „Slėpti prisijungimo būseną“?

VIP paketą turintys nariai gali pasirinkti: naršyti anonimiškai, kas reiškia, kad kiti nariai nebus perspėti, kai peržiūrėsi j profilius, arba paslėpti savo prisijungimo būseną, kas reiškia, kad niekas nežinos, jog tu šiuo metu esi prisijungęs.