Populiariausias Lietuvoje erotinių pažinčių klubas
Registruotis
Registruokis nemokamai dabar!
Registruokis nemokamai!
Beveik baigta
Aš esu
 • vyras
 • moteris
 • pora
Ieškau
 • Vyrų
 • Moterų
 • Porų
Prašome įvesti savo amžiųGimimo data (Vėliau keisti negalima)
Prašome įvesti savo el. paštąKiti nariai nematys tavo el. pašto
Gauti laiškus su išskirtiniais pasiūlymais, nuolaidomis ir kita naudinga informacija?
Prašome įvesti savo slaptažodį

  Seksas Kaune – gidas trokštantiems malonumų

  Pamiršk vienatvę ir pasinerk į aistros kupinus nuotykius laikinojoje sostinėje! Vaizdingoje Nemuno ir Neries santakoje įsikūręs miestas tikrai turi ką pasiūlyti ieškantiems trumpalaikių pasimatymų ar nuolatinių malonumų.

  vaikinas nurenginėja merginą prieš seksą

  Sex pažintys Kaune – geriausio sekso garantas

  Merginos Kaune yra pratusios prie dėmesio, tad turi būti pasiruošęs jas nustebinti. Tam, kad malonus vakaras pakryptų sekso linkme, teks paplušėti ir paruošti kažką įdomaus. Tau neabejotinai padės įvairūs renginių skelbimai. Kaunas gali pasiūlyti nemažai pramogų suaugusiems. Peržvelk šiuos skelbimus, ruošdamasis į sex pasimatymą. Elegantiškas vakaras teatre? Šokiai? O gal vakarą padės įkaitinti erotinis masažas? Sekso pritvinkę slaptieji svingerių klubai? Eksperimentuok. Juk Kaunas yra toks įvairialypis kaip ir jame gyvenančių žmonių poreikiai.

  Kauno pažinčių gidas suaugusiems

  Ieškai pažinčių suaugusiems Kaune? Eroklubas.lt tikrai praskaidrins savo kasdienybę.

  Nemokama registracija

  Nemokama registracija

  Ieškai ilgalaikio sekso partnerio ar vienkartinio nuotykio? Užsiregistruok nemokamai ir susipažink su tave dominančiomis merginomis ar vaikinais.

  Karščiausi sex skelbimai

  Karščiausi sex skelbimai

  Prie šios svetainės kasdien prisijungia šimtai aistringų žmonių. Domina erotinis masažas? O gal svingerių klubai? Čia rasi geriausius sekso skelbimus Kaune.

  Garantuotas anonimiškumas

  Garantuotas anonimiškumas

  Mūsų portalo turinys prieinamas tik registruotiems vartotojams. Bendrauk anonimiškai su tais, kurie nusiteikę karštoms pažintims ir sex pasimatymams.

  Sex pažintys Kaune – geriausi pasiūlymai!

  Kaunas atvers tau visas savo paslaptis, tik išdrįsk žengti pirmąjį žingsnį. Čia gyvena daugybė vienišų moterų ir vyrų, laukiančių progos susipažinti.

  vaikinas bučiuoja merginą bare

  Pasimatymai Kaune

  Beveik visos pažintys Kaune prasideda Laisvės alėjoje. Turbūt pastebėjai, kad vaikinai dažnai čia ieško merginų, o kartais ir merginos ieško vaikinų. Tai puiki erdvė susitikimams ar puodeliui kavos vienoje iš daugelio čia esančių kavinių. Dar viena populiari vieta pasimatymams yra Santakos parkas, kur galima ramiai pasivaikčioti ir pasikalbėti. Tačiau ką daryti, kad užmegzta pažintis virstų aistringu, sekso kupinu vakaru? Kodėl gi napavakarieniavus viename iš senamiestyje esančių restoranų? Juk ne veltui sakoma, kad kelias į širdį eina per skrandį. Tad pasimėgaukite skaniu maistu ir artimiau pažinkite vienas kitą. Ir nepamirškite deserto. Juk saldi vakaro pradžia dažniausiai garantuoja dar saldesnį pratęsimą!

  vyras ieško sex pažinčių internete

  Sex pažintys internete

  Jei realios pažintys Kaune tave kiek baugina, pradėk palengva – nuo internetinių pažinčių svetainių. Peržvelk, ką gali tau pasiūlyti jose esantys skelbimai. Pažinčių svetainėse suaugusiems tavęs laukia viskas, apie ką gali pasvajoti – tiek flirtas ir neįpareigojantys pasimatymai, tiek sekso pasiūlymai. Nors Lietuvoje, kaip ir kitur, pažinčių suaugusiems internete ieško daugiau vyrai negu moterys, galime tave patikinti – jei mergina ieško vaikino Kaune, ji būtinai užsuks ir į pažinčių svetaines. Kur mergina ieško vaikino, o vaikinas merginos? Žinoma, Eroklubas.lt. Čia pažintys yra grynas malonumas. Merginų auditorija čia didžiulė, tik spėk rinktis, rašyti žinutes ir susitikinėti.

  sekso partneriai miegamajame

  Kaip rasti sekso partnerį?

  Rasti sekso partnerį internete nėra labai sudėtinga. Tereikia žinoti, kur jo ieškoti. Jei eisi į rimtų pažinčių svetaines ir bet kam siūlysi seksą, šansai sulaukti sėkmės bus tikrai nedideli. Tam ir yra skirtos pažinčių svetainės suaugusiems, kur renkasi nariai, ieškantys aistros. Tačiau ir čia galioja keletas taisyklių, kurių verta paisyti tam, kad pažintys teiktų dar daugiau malonumo. Užpildyk savo profilį ir įkelk keletą nuotraukų. Neslėpk savo amžiaus ar gyvenamojo miesto. Tai žymiai padidids šansus sulaukti atsakymų iš tave dominančių žmonių. Dar vienas dalykas – natūralumas ir geros manieros. Atsipalaiduok, būk savimi ir atrask tai, ką labiausiai mėgsti – gyvenime ir lovoje.

  Eroklubas.lt vartotojų atsiliepimai

  img

  Kaunas – nuostabus miestas, bet su vyrais Kaune man nelabai sekėsi. Kol nepabandžiau paieškoti internete. Pasirodo, kad jie visi slepėsi būtent ten. Susipažinau su vyru, kuris išpildo visas mano erotines fantazijas...

  Ieva, 38 · Ramučiai
  img

  Eroklubą man rekomendavo draugas, sakė, kad čia tikrai rasiu merginą. Užsiregistravau ne iš karto, net nežinau kodėl. Dabar nesuprantu, kam taip delsiau. Mano gyvenime atsirado tiek gero sekso. Niekada nebuvau laimingesnis.

  Karolis, 32 · Kaunas
  img

  Kaune gyvenu pakankamai neseniai, bet man čia labai patinka. Nuostabūs žmonės, gera atmosfera, yra ką nuveikti, kur pasilinksminti. Daugumą naujų pažįstamų Kaune radau svetainėje Eroklubas.lt – esu jai labai dėkinga.

  Amelija, 21 · Kaunas
  img

  Pažintis internete vertinau gan skeptiškai, visada sakiau, kad kompiuteris nepakeis gyvo bendravimo. Bet štai, užsiregistravau vieną vakarą, ir man čia labai patiko.

  Kęstas, 59 · Kaunas