Populiariausias Lietuvoje erotinių pažinčių klubas
Registruotis
Registruokis nemokamai dabar!
Registruokis nemokamai!
Beveik baigta
Aš esu
 • vyras
 • moteris
 • pora
Ieškau
 • Vyrų
 • Moterų
 • Porų
Prašome įvesti savo amžiųGimimo data (Vėliau keisti negalima)
Prašome įvesti savo el. paštąKiti nariai nematys tavo el. pašto
Gauti laiškus su išskirtiniais pasiūlymais, nuolaidomis ir kita naudinga informacija?
Prašome įvesti savo slaptažodį

  BDSM pažintys

  Raskite BDSM bendraminčius


  Eroklubas.lt" yra vieta, kurioje galite rasti bendraminčius norinčius BDSM patirties ir pojūčių. Tai suteikia jums galimybę susirasti žmones, kurie turi panašius BDSM interesus. Galite peržiūrėti kitų narių profilius, bendrauti su jais ir ieškoti partnerių, su kuriais galėsite dalintis BDSM patirtimi ir planuoti naujus susitikimus. "Eroklubas.lt" suteikia privačią aplinką, kurioje galite išpildyti savo BDSM fantazijas.  Kas yra BDSM?

  BDSM - tai sritis, kuri apibrėžia įvairias seksualines praktikas, kuriose žmonės patiria dominavimą, pasidavimą, fizinį ar emocinį kančių patyrimą, ir daugiau. Tai yra sudėtinga ir įvairi sritis, kurią žmonės naudoja kaip seksualinę išraišką arba būdą išreikšti savo norus ir fantazijas.


  Kas sudaro BDSM?

  BD - Bondage ir Discipline (ribojimas ir disciplina)

  Tai dalis BDSM, kurioje žmonės gali patirti dominavimą arba būti stiprios kontrolės vaidmenyje. Ribojimas (Bondage) apima judėjimo ribojimą arba surišimą pančiais, diržais ar kitomis priemonėmis. Disciplina (Discipline) gali apimti mokymą, bausmę, arba kitas metodus, kurie padeda kontroliuoti elgesį.

  DS - Dominance ir Submission (dominavimas ir pasidavimas)

  Šioje dalyje vienas partneris (dominuojantis) perima kontroliuojantį vaidmenį, o kitas (pasidavęs) sutinka būti dominuojančio partnerio valdomas. Tai gali apimti fizinį dominavimą, emocinį priklausymą arba kitus elgesio aspektus.

  SM - Sadism ir Masochism (sadizmas ir mazochizmas)

  Sadizmas apima malonumą patirtą dėl gėdos jausmo ar skausmo sukelto kitam asmeniui dominuojant. Mazochizmas apima tai, kai žmogus patiria malonę iš fizinių ar psichinių kančių, kurias jis patiria.

  BDSM gali būti labai įvairus ir įvairaus intensyvumo. Tai visada vyksta su visų dalyvaujančių šalių sutikimu ir griežtai laikantis saugaus ir sveiko elgesio taisyklių, turint sutartus slaptažodžius. BDSM yra daugiau apie psichologinį ir emocinį sąveikavimą tarp partnerių negu apie pačią fizinę veiklą, ir tai yra praktikuojama kaip seksualinė išraiška arba kaip būdas sužinoti apie savo galimybes ir ribas. BDSM bendruomenė turi savo taisykles ir vertybes, o jos nariai labai atsakingai vertina savo elgesį bei saugumą.

  Saugumas ir privatumas

  Saugumas yra prioritetas BDSM bendruomenėje, ir "Eroklubas.lt" užtikrina, kad visi nariai laikytųsi saugaus elgesio taisyklių. Tai suteikia jums galimybę išreikšti savo norus ir fantazijas saugiai ir atsakingai.

  BDSM gali būti įvairi ir įvairaus intensyvumo patirtis, kurią žmonės naudoja kaip seksualinę išraišką. "Eroklubas.lt" yra vieta, kurioje galite rasti bendraminčius BDSM patirties paieškoms ir dalintis savo BDSM fantazijomis. Tai saugi ir privati aplinka, kurioje galite atrasti naujas patirtis ir patenkinti savo BDSM norus.

  Su mūsų įsipareigojimu saugumui ir privatumui, galite būti tikri, kad jūsų pažintys BDSM pasaulyje bus ne tik įdomios, bet ir saugios bei patikimos.