Populiariausias Lietuvoje erotinių pažinčių klubas
Registruotis
Registruokis nemokamai dabar!
Registruokis nemokamai!
Beveik baigta
Aš esu
  • vyras
  • moteris
  • pora
Ieškau
  • Vyrų
  • Moterų
  • Porų
Prašome įvesti savo amžiųGimimo data (Vėliau keisti negalima)
Prašome įvesti savo el. paštąKiti nariai nematys tavo el. pašto
Gauti laiškus su išskirtiniais pasiūlymais, nuolaidomis ir kita naudinga informacija?
Prašome įvesti savo slaptažodį

Tapk seks pažinčių karaliumi!

Nerimauji, kad nežinai, kaip pradėti rašyti karštas ir seksualias žinutes? Nesijaudink, mes mielai tau padėsime. Štai trumpas vadovas, kuris padės tapti tau sex pažinčių ir pokalbių ekspertu!

seks czat

Kas yra sex pažintys ir pokalbiai?

Sex pažintys ar sex pokalbiai dabar yra įprastas bendravimo būdas. Ypač, kai tavo mylimas žmogus toli, arba kai tave apėmė aistra susirašinėjant – pikantiškų žinučių rašymas tapo norma.

seks czat

Įdomi informacija!

Sekstingas (sexting) – tai tokia virtualaus bendravimo forma, kai rašomos seksualinio pobūdžio žinutės ar siunčiami sex vaizdai.

seks czat

Trumpi tyrimai

Grupės žmonių nuo 18 iki 55 metų buvo klausiama, ar jie kada nors siuntė ar gavo seksualinio turinio žinučių. Net 84 % respondentų teigė, kad jie ir rašė, ir patys gavo tokios rūšies žinučių.

Kas yra sex pažintys ir sex pokalbiai?

Kas yra sex pažintys ir sex pokalbiai?

Gali atrodyti, kad sex pažintys ir sex pokalbiai yra tokia visiems gerai žinoma tema, kad nėra apie ką kalbėti ir visiškai nereikia patarimų. Visi bent kartą yra bendravę sex tema ar siuntę erotišką nuotrauką (daugiau ar mažiau sėkmingai). Vis dėlto sex pažintyse erotiški pokalbiai yra puiki išankstinio žaidimo forma, dar daugiau - jie suteikia galimybę nuolat patirti nuotykį su savo partneriu, paflirtuoti ir išlaikyti šį lengvą jaudulį, kai mes esame tiesiog netinkamoje vietoje, pavyzdžiui, automobilyje ar darbe.

Jeigu tavo partneris dabar vakarieniauja su savo šeima ar yra darbiniame susitikime, tai ne pats tinkamiausias laikas siųsti itin karštą žinutę. Kai nesi 100 % tikras, ką daro tavo partneris ar partnerė, geriau parašyk neutralų tekstą, pvz.,"Labas, ka veiki? Ar užsiėmęs?" Taip sužinosi, ar dabar geras laikas pradėti karštą ir seksualų pokalbį!

Zaczynaj powoli

Pradėk iš lėto

Sukurk malonią įtampą neskubėdamas. Užmegzk malonų pokalbį be užuominų į seksą. Išlaikyk pusiausvyrą tarp korektiškumo ir seksualumo.

Jeigu siųsi savo pasididžiavimo nuotrauką be jokios įžangos, gali sulaukti priešingos reakcijos. Siųsti sex nuotrauką reikia ypatingai atsargiai. Tuo tarpu išsiųsti menišką erotinę nuotrauką, su klausimu "o kas slepiasi ten?" yra pakankamai diskretiška ir tai beveik tobula pokalbio pradžia. Žinoma, kartais drasūs sprendimai suveikia puikiai, kartais tiesiog kitaip negali, tačiau paprastai pradėjęs mažais žingsneliai (kalbu apie lovos reikalus), finišuosi įspūdingai. Juk niekas nepradeda sekso įsiskverbimu, atvirkščiai, pradeda nuo pradinių žaidimų. Tai galioja ir pradedant sex pažintį ar sex pokalbį.

Uważaj na czas

Viskam tinkamas laikas!

Kai pradedi sex pokalbį, prisimink, kad kontroliuoji ši žaidimą ir žaidi kartu su partneriu. Tu esi susijaudinęs ir nori pažaisti intriguojantį žaidimą. Tačiau nors viskas ir yra žaidimas, tačiau neverta perlenkti lazdos. Geriau pradėk nuo ko nors subtilaus, pvz., "Norėčiau tavęs" ar atsiųsk erotišką vaizdelį – kaip tau labiau patinka pradėti.

Lai tai būna kažkas tokio, kas sukels intrigą, o ne privers bėgti. Nepamiršk, kad tavo partneris gali būti darbe ar draugų kompanijoje, tad įspėk, prieš siųsdamas savo nuogo nuotraukas. Juk nenori, kad tavo partneris iš netikėtumo išmestų telefoną ar tavo nuotraukas pamatytų atsitiktiniai žmonės.

Narių atsiliepimai

Man visada patiko rašyti nešvankias žinutes. Jos įkaitina mane. Dievinu sex pokalbius.

Agnė, 27 metai · Kaunas
seks czat

Kai darbo metu susirašinėju sex temomis, jaučiuosi laaaabai bloga mergaite! Man patinka tokia būti!

Dominyka, 32 metai · Vilnius
seks czat

Dar nesutikau nei vienos seksualios merginos, kuriai nepatiktų sex temos. Aš tokius sex pokalbius irgi labai mėgstu.

Domas, 31 metai · Utena
seks czat

Manau, kad sex pokalbiai yra puiki įžanga į seksą, kuri gali tęsti kelias dienas. Mėgstu tokį flirtą.

Paulina, 25 metai· Klaipėda

Trumpi patarimai

Nepamiršk! Rašant sex žinutes yra svarbu ne tik tekstas. Daug įtakos daro ir siunčiama nuotrauka ar naudojamos šypsenėlės.

Przygotuj parę fotek

Paruošk porą nuotraukų

Pasiruošk porą nuotraukų, kurios tau pačiam patinka. Pasistenk nusifotografuoti taip, kad kitas žmogus drėktų žiūrėdamas tavo nuotraukas. Tačiau NIEKADA nesiųsk nuotraukų su matomu veidu. Nepamiršk, kad šypsenėlės gali labai pagelbėti rašant nešvankias sex žinutes.

Bądź niegrzeczny

Nevaržyk savo fantazijos

Atsimink, kad žodžiai gali labai įkaitinti fantaziją. Pagalvok, kad dešimtys žmonių masturbuojasi tiesiog skaitydami karštus sex skelbimus. Jie įsivaizduoja visus tuos sex vaizdelius. Visada gali pats pasakoti, arba paskatinti partnerį pasipasakoti. Viskas galima šiame žaidime!

Baw się tekstem!

Būk žaismingas!

Visokie jausmingi žodeliai ir slengas čia puikiai tinka. Juk tau nepatiktų skaityti medicininius organų pavadinimus? Net jeigu keistai jautiesi rašydamas "man patinka tavo drėgna putytė", sutik, tai skamba geriau negu "Tavo vagina yra nuostabi". Pažaisk! Pradėk sex pažintį nuo seksualaus ir jausmingo flirto. Atsipalaiduok, įsitaisyk patogiai ir suteik savo fantazijai laisvę!