Populiariausias Lietuvoje erotinių pažinčių klubas
Registruotis
Registruokis nemokamai dabar!
Registruokis nemokamai!
Beveik baigta
Aš esu
 • vyras
 • moteris
 • pora
Ieškau
 • Vyrų
 • Moterų
 • Porų
Prašome įvesti savo amžiųGimimo data (Vėliau keisti negalima)
Prašome įvesti savo el. paštąKiti nariai nematys tavo el. pašto
Gauti laiškus su išskirtiniais pasiūlymais, nuolaidomis ir kita naudinga informacija?
Prašome įvesti savo slaptažodį

  Erotinis masažas

  Ieškokite masažo partnerio "Eroklubas.lt" bendruomenėje


  Erotinio masažo malonumai Eroklubas.lt

  Erotinis masažas yra intymus ir jaudinantis masažas, kurio tikslas yra sukurti fizinį ir emocinį artumą tarp masažo gavėjo ir masažo partnerio. Erotinis masažas atliekamas siekiant palaikyti fizinį ir emocinį ryšį, pagerinti seksualinį artumą, sumažinti stresą ir įvairias raumenų įtampas.  Erotinio masažo atlikimo savybės


  Intymumas

  Tai yra labai intymus masažas, kuris dažniausiai atliekamas tarp dviejų partnerių, siekiant atsipalaiduoti ir patirti dar didesnį malonumą. Erotinis masažas leidžia jums būti atvirais ir jaustis patogiai su partneriu.

  Seksualumas

  Erotinio masažo metu naudojami švelnūs ir skirtingi judesiai, kurie sukuria jaudinančius pojūčius. Tai gali apimti švelnų glamonėjimą, spaudimą ar net šiltą aliejų, kuris padidina pojūčius.

  Apsinuoginimas

  Dažnai erotinio masažo metu naudojama minimaliai rūbų, bet tai priklauso nuo jūsų patogumo. Jis gali būti atliekamas ir esant visiškai nuogam.

  Komunikacija

  Svarbu kalbėtis su savo partneriu šį erotinįmasažą. Jūs galite išsakyti savo pageidavimus, pasakoti, ką jaučiate ir kaip norite, kad būtų atliekamas masažas.

  Saugumas

  Svarbu užtikrinti saugumą ir patogumą. Jūsų partneris turi gerbti jūsų ribas, kurių abu sutinkate laikytis.

  Saugumo aspektas apima atvirą ir sąžiningą bendravimą, per kurį galite išreikšti savo pageidavimus, bet kuriuo metu galėsite sustabdyti arba pakeisti masėjo judesius, jei tai jums tampa nepatogu. Tai taip pat apima fizinę saugą, užtikrintą patogiu aplinkos temperatūros, šviesos ir privatumo lygiu.

  Erotinio masažo tikslas yra suteikti malonumą ir sukurti ypatingą susijaudinimą. Tai gali būti labai atpalaiduojanti ir stresą mažinanti patirtis. Tačiau svarbu nepamiršti, kad tai yra intymus masažas ir turi būti atliekamas tik su visų dalyvaujančių šalių sutikimu.

  Eroklubas.lt yra erotinių pažinčių oazė, kurioje suaugusieji gali atrasti tai, ko ieško. Mūsų svetainė suteikia visas šias galimybes:

  Kodėl turėtumėte pasirinkti "Eroklubas.lt"?

  "Eroklubas.lt" yra vieta, kurioje galite rasti bendraminčius šio malonumo patirčiai. Ši svetainė suteikia galimybę susitarti su kitu bendruomenės nariu ir mėgautis erotiniu masažu su laiminga pabaiga. Galite surasti žmones, kurie supranta jūsų pageidavimus ir norus, ir kurie siekia pasidalinti šia nuostabia patirtimi.

  Saugumas ir privatumas visada yra prioritetai "Eroklubas.lt". Tai suteikia jums galimybę pasitikėti ir saugiai dalintis šiomis intymiomis patirtimis. Jūs galite susitarti su partneriu ir užtikrinti, kad jūsų erotinis masažas bus malonus ir saugus.

  "Eroklubas.lt" yra puiki vieta rasti masažo partnerį, su kuriuo galėsite mėgautis erotiniu masažu su laiminga pabaiga. Tai bendruomenė, kurioje galite surasti bendraminčius ir dalintis nuostabiomis patirtimis. Tai suteikia jums galimybę atrasti naujas malonumo sritis su žmonėmis, kurie supranta jūsų pageidavimus.